KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11809251
nr 1180 9251
Mara Contardo
(f. 1957), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 2008, pannå, 123x120
Mara Contardo, svensk bildkonstnär född i Chile 1957.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 30 april 2018
kl 18:48:57
450 kr
1.300 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)